logo title
سبد خرید 0
مبلغ کل خرید :  تومان
فروشگاه اینترنتی مبل افرا / مبل / مبل راحتی / مبل راحتی مدل میلانو

مبل راحتی مدل میلانو

وضعیت : موجود
کد فروش : 1526
گارانتی : دارای 18 ماه گارانتی مبل افرا
پارچه :   هیمالیا  -  code 2   code 2    10 متر 
پارچه :   هیمالیا  -  Code 33   Code 33    20 متر 
7 نفره (3 نفره-2 نفره-1 نفره-1 نفره)
6,550,000 تومان
brand logo
امتیاز کاربران
مشخصات محصول

مبل راحتی مدل میلانو یکی از مبل های یک نسل قبل است که همچنان پر طرفدار است و مردم آن را دوست دارند. طرح های این‌چنینی مبل راحتی بسیار جادار و راحت و در عین حال زیبا هستند. این را در نظر داشته باشید که همیشه با به روز شدن و مد شدن لزوما همه چیز بهتر نمی‌شود. به نظر بسیاری از منتقدان این نکته راجع به این سبک مبلمان نیز صحیح است.  در این مدل بیشتر از همه چیز به راحتی و نرم بودن مبلمان دقت شده. یعنی شما اولین حسی که از نشستن روی مبلمان دریافت می‌کنید بی نهایت اهمیت دارد. اگر روی مبلمانی نشستید و لازم شد که از بعضی مشخصات آن با اغماض بگذرید بدانید در آینده با آن مبلمان مشکل پیدا خواهید کرد. همیشه یکی از بهترین حس ها نشستن روی سرویس مبل راحتی میلانو است.

معایب این مبل راحتی 7 نفره :

شاید یکی از معایبی که در این مدل مبلمان بشود به آن اشاره کرد جاگیر بودن آن است. البته نه این که خیلی زیاد جاگیر باشد بلکه نزدیک 15 سانت از استداندارد مبلمان در سال 2019 بزرگتر است. 

محاسن منحصر به فرد این مبل راحتی :

هر آن چیزی که شما از یک مبلمان انتظار دارید در این مبلمان به خوبی دیده می‌شود. اگر استحکام بخواهید، مهندسی خاص این مبل دارد. اگر زیبایی بخواهید، سادگی و مدرن بودن این مبلمان آن را به خوبی تامین می‌کند. اگر راحتی بخواهید، کافی است یک بار نشستن روی این مبلمان را تجربه کنید تا متوجه راحتی منحصر به فرد این مبلمان شوید.

نظرات کاربران

ثبت نظر

نام کامل*
شماره همراه*
امتیاز
5
متن پیام*
کد امنیتی*

محصولات مشابه

بستن منو
مبل افرا
دسته بندی
راهنمای خرید
درباره ما
تماس ما
ثبت شکایات و انتقادات
لطفا چند لحظه صبر کنید loading