logo title
سبد خرید 0
مبلغ کل خرید :  تومان
فروشگاه اینترنتی مبل افرا / مبل / مبل راحتی / مبل راحتی مدل مکانیزم

مبل راحتی مدل مکانیزم

وضعیت : موجود
کد فروش : 1559
گارانتی : دارای 18 ماه گارانتی مبل افرا
پارچه :   لاکچری  -  Code 20   Code 20    11 متر 
پارچه :   لاکچری  -  code 16   code 16    22 متر 
7 نفره (3 نفره-2 نفره-1 نفره-1 نفره)
7,750,000 تومان
brand logo
امتیاز کاربران
مشخصات محصول

مبل راحتی مدل مکانیزم یکی از مدل های به تمام معنا سطح جهانی است. یعنی این مدل در همه جای دنیا کمابیش استفاده می‌شود. جزء مدل های مدرن خوش نشین و زیبا است. به دلیل این که پشته آن از ویسکوز است بسیار نرم است. یعنی حس خوبی از نشستن به شخص می‌دهد. جزء سری مبلمان هایی است که در سال 2019 در دکوراسیون روز هم می‌‌توان از آن استفاده کرد. به خاطر گوشه های گرد و فضای بازی که دارد در چیدمان های مدرن و به روز دنیا کاملا جای دارد.

معایب این مبل راحتی 7 نفره :

جنس بری زیادی دارد و مدلی نسبتا سنگین به حساب می‌آید. البته وقتی می‌گوییم سنگین منظور این نیست که نمی‌شود اصلا آن را تکان داد. ایطور است که کمی از مدل های راحتی دیگر سنگین تر است.

محاسن منحصر به فرد این مبل راحتی :

همانطور که اشاره شد خوش نشین است و راحتی فوق العاده ای دارد. این بار هم در دو نفره و سه نفره ها و هم در تک نفره ها. خیلی از ست های مبلمان هستند که دو نفره آن ها خیلی خوش نشین نیست و فقط در تک نفره ها راحت هستند. فضای بالایی و پایینی این ست مبلمان بسیار باز است و از این جهت بسیار مناسب فضاهای کوچک است. می‌تواند جلوی گرفته شدن فضاها را بگیرد و کمی در بزرگ دیده شدن فضا نقش داشته باشد. دسته های تک نفره های آن قائم است و به همین دلیل در کنار سایر وسایل جای کمتری را می‌گیرد.

نظرات کاربران

ثبت نظر

نام کامل*
شماره همراه*
امتیاز
5
متن پیام*
کد امنیتی*

محصولات مشابه

بستن منو
مبل افرا
دسته بندی
راهنمای خرید
درباره ما
تماس ما
ثبت شکایات و انتقادات
لطفا چند لحظه صبر کنید loading