logo title
سبد خرید 0
مبلغ کل خرید :  تومان

مبل راحتی مدل آرتان

وضعیت : موجود
کد فروش : 1545
گارانتی : دارای 18 ماه گارانتی مبل افرا
پارچه :   مازراتی  -  Code 101   Code 101    7 متر 
پارچه :   مازراتی  -  Code 22   Code 22    13 متر 
7 نفره (3 نفره-2 نفره-1 نفره-1 نفره)
4,400,000 تومان
brand logo
امتیاز کاربران
مشخصات محصول

مبل راحتی مدل آرتان یکی از مدل های کاملا به روز است. شما با خیال راحت می‌توانید در تمامی دکوراسیون های مدرن آن را به کار ببرید. علاوه بر این که جای کمتری را اشغال می‌کند، سبک هم هست. علاوه بر همه این وارد که گفتیم محکم هم هست. خلاصه جان می‌دهد برای خانه های کوچک امروزی که هم مدرن بودن را می‌طلبد هم استفاده راحت را. قمیت آن هم در انواع مبل راحتی با این سبک قیمت مناسبی به حساب می‌آید. نکته جالب توجه آن این است که با اندکی دستکاری و تغییر در آن می‌شود آن را به عنوان مبلمان اداری هم استفاده کرد. کافی است برای این مدل از پارچه چرم براق یا چرم پارچه نیمه براق استفاده کنید.

معایب این مبل راحتی 7 نفره :

بسیاری آن را یک مبل راحتی ظریف می‌دانند که برای خانه هایی که بچه بازیگوش دارند مناسب نمی‌دانند. چون این مبلمان طاقت این که استفاده غیر معمول از آن شود را خیلی ندارد. یا آن که فرد سنگین وزنی خود را به طرز انفجار آمیزی روی آن رها کند هم مناسب حال این مبل شبه اداری نیست.

محاسن منحصر به فرد این مبل راحتی :

یکی از جالب ترین مدلهای مبل راحتی به شمار می‌آید. معدود مبل هایی هستند که این خاصیت را در بازار ایران داشته باشند که کمجا بودن از خصوصیات اصلی آن باشد. علاوه بر کم جا بودن نشیمن آن هم جا به اندازه کافی دارد و دچار ضیغ جا نمی‌شوید. مخصوصا تک نفره های آن کاملا قالب تن می‌شود و احساس راحتی بسیار خوبی دارد. با توجه به شکل آن که پشته های بسیار بلندی ندارد و زیر آن هم فضای خالی دارد فضا را بزرگ تر نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

ثبت نظر

نام کامل*
شماره همراه*
امتیاز
5
متن پیام*
کد امنیتی*

محصولات مشابه

بستن منو
مبل افرا
دسته بندی
راهنمای خرید
درباره ما
تماس ما
ثبت شکایات و انتقادات
لطفا چند لحظه صبر کنید loading